Skip Navigation
 

Portfólio služeb

Stále více podnikatelů začíná chápat, že ve státě, kde lze na podporu podnikatelům narazit stejně často jako na soba na Sahaře, je zapotřebí využít všech možných prostředků moderního marketingu k tomu, aby se právě ta Vaše firma či společnost vyvíjela co možná nejdynamičtěji. V tom Vám můžeme být nápomocni.

Corporate identity
Lze říci, že se jedná o soubor všech stálých znaků, kterými se firma cíleně prezentuje vůči okolí. Důsledkem je to, že lidé si na takovéto stále stejně prezentované znaky zvyknou a podvědomě se jim zaryjí do paměti.

Grafický manuál
Základní částí corporate identity bývá grafický manuál, ten zpracovává provedení a použití základních firemních grafických prvků. Neboli, pokud ho budete mít zpracovaný, budete mít své logo a svůj jednotný grafický styl, který budete používat na všech svých firemních dokumentech.

Reklamní kampaně
Návrh a realizace dobře zpracovaných reklamních kampaní předchází neuváženým krokům a zbytečně vynaloženým prostředkům. Tato služba je námi poskytována tím způsobem, že klientovi nejprve vysvětlíme jeho možnosti a ukážeme mu směr, který povede k úspěchu jeho společnosti.

Merkantilní tiskoviny
Návrhy merkantilních tiskovin. Například: hlavičkové papíry, faktury, objednávky, dodací listy, šablony pro emaily atd.

Tiskové materiály
Návrhy a tvorba veškerých firemních tiskovin. Například: vizitky, letáky, plakáty, katalogy, kalendáře, vstupenky, pozvánky, přání, jídelní lístky, časopisy, obaly.

Doplňkové reklamní služby
Již mnohonásobně se nám potvrdila zkušenost, že i zdánlivé maličkosti dokáží přinést zisk. Proto je dobré neopomínat na pečlivé vyhledávání všech skulinek, které mohou především v kompaktním celku zaručit vysokou účinnost, zisk a úsporu investic. Například: šetřiče obrazovky, tapety na plochu, hry a kvízy, loga a logotypy, polepy vozidel, reklamní cedule a tabule, návrhy, realizace a umístění billboardů.

 
www.janslechta.net/forum